Strona główna Aktualności
Aktualności
Wdrożenia standardów obsługi interesanta oraz katalogu usług wraz z kartami usług i powiqzanymi z nimi procedurami świadczenia usług. PDF Drukuj artykuł
 
Uprzejmie informujemy o udostępnieniu przez Ministerstwo Sprawiedliwości portalu związanego z Projektem „Wdrożenie standardów i procedur obsługi interesanta w sądownictwie powszechnym (WSOI)”.
 
Portal znajduje się pod adresem  https://wsoi.ms.gov.pl  i zawiera informacje oraz aktualności związane z projektem, umożliwia pobranie elektronicznej wersji katalogu usług oraz poszczególnych kart usług podstawowych  i uzupełniających dla sądów rejonowych, okręgowych, apelacyjnych wraz z załączonymi edytowalnymi wzorami pism i formularzy znajdujących zastosowanie w odniesieni do danej karty usługi.
 

 

 
Informacja o instalacji wpłatomatu w SR w Giżycku PDF Drukuj artykuł

 

UWAGA

Informujemy, że z dniem 28 stycznia 2021 r. w Sądzie Rejonowym w Giżycku, w budynku przy ulicy Warszawskiej 28, został zainstalowany samoobsługowy terminal płatniczy, tzw. opłatomat.


W samoobsługowym terminalu - opłatomacie istnieje możliwość uiszczania wpłat gotówkowych i bezgotówkowych tj. płatność kartami płatniczymi Visa, MasterCard, (karty debetowe oraz kredytowe), JCB, AmericanExpress, BLIK na rachunki sądu tj.:
- rachunek dochodów (wpisy, opłaty, koszty, grzywny)

- sum na zlecenie (zaliczki sądowe na biegłych, tłumaczy, kuratorów, na ogłoszenia w prasie, za wpis do rejestru spadkowego)

- Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Fundusz Sprawiedliwości (świadczenia, nawiązki).

Za pośrednictwem terminala możliwy jest również zakup e-znaku (znaki opłaty sądowej).

 

OPŁATOMAT jest czynny w godzinach:

poniedziałki od 07:00 do 18:00
wtorek - piątek od 07:00 do 15:00

Kasa Sądu Rejonowego w Giżycku pozostaje zamknięta. Opłaty należy realizować za pomocą opłatomatu.

Instrukcja obsługi opłatomatu

 


 

 
ZARZĄDZENIE NR A-021-1/21 Prezesa i Dyrektora Sądu Rejonowego w Giżycku z dnia 19 stycznia 2021r. w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy w Sądzie Rejonowym w Giżycku. PDF Drukuj artykuł
 
 

 
 


Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie