Strona główna
Sąd Rejonowy w Giżycku PDF Drukuj artykuł

 

Komunikat

Prezesa Sądu Rejonowego w Giżycku

 

Z uwagi na wzrost liczby przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce oraz w ramach działań zapobiegawczych prosimy aby informacje o sprawach zawisłych w Sądzie Rejonowym w Giżycku pozyskiwane były drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w:

- Biurze Obsługi Interesanta w Sądzie Rejonowym w Giżycku nr tel. 87 4298221 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- I Wydziale Cywilnym – tel. 87 4298238; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

- II Wydziale Karnym – tel. 87 4298226; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

- III Wydziale Rodzinny i Nieletnich – tel. 87 4292194; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

- IV Wydział Pracy – tel. 87 4418009; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

- V Zamiejscowy Wydział Karny w Węgorzewie – tel.87 4418040; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- VI Wydział Ksiąg Wieczystych – tel.87 4298217; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

- VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Węgorzewie - tel.87 4271521; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

- poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą – ePUAP,

- za pośrednictwem Portalu Informacyjnego.

Jednocześnie apeluje się aby osoby, które w ostatnim czasie powróciły z regionów, gdzie odnotowano chorobę wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2 lub miały kontakt z takimi osobami, aby powstrzymały się od stawiennictwa w sądzie i poinformowały o tym drogą telefoniczną bądź mailową Kierownika Sekretariatu Wydziału właściwego ze względu na zarejestrowanie sprawy lub pracownika BOI.

W przypadku wyznaczenia terminu rozprawy osoby, o których mowa powyższej, tj. strony postępowania oraz pełnomocnicy, mogą złożyć wniosek o jej odroczenie, a świadkowie i biegli o usprawiedliwienie nieobecności.

 

Poniżej linki do zarządzeń Prezesa i Dyrektora dot. ograniczeń w funkcjonowaniu Sądu Rejonowego w Giżycku i rozpoznawania spraw.

 

 
 
Szanowni Państwo!
 
W związku z aktualną sytuacją w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2  tzw. koronawirusa, w trosce o zdrowie interesantów i  pracowników Sądu uprzejmie prosimy, aby w przypadku braku konieczności osobistego stawiennictwa w sądzie (np. udział w wokandzie) korzystać z innych dostępnych rozwiązań kontaktu z sądem np. kontakt telefoniczny, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jeśli osoba wezwana na rozprawę (np. strona postępowania, pełnomocnik, obrońca, świadek), wróciła z kraju/rejonu uznanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego za szczególnie niebezpieczny lub miała kontakt z osobą, u której stwierdzono zarażenie koronawirusem, prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji telefonicznie, bądź drogą mailową do wydziału właściwego ze względu na zarejestrowanie sprawy (numery telefonów oraz adresy mailowe wydziałów dostępne są na stronie internetowej sądu: (www.gizycko.sr.gov.pl) lub pracownikowi Biura Obsługi Interesantów (tel. 87 4298221, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja powinna zawierać: sygnaturę sprawy, imię i nazwisko osoby wezwanej, status w sprawie, kontaktowy numer telefonu albo adres mailowy oraz termin rozprawy, na który została wezwana. 

 

 
 
Uwaga!
Z dniem 1 lutego 2020r. siedzibą IV Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Giżycku będzie budynek mieszczący się w Giżycku przy ulicy Gdańskiej 11.
Zmianie uległ także numer telefonu sekretariatu IV Wydziału Pracy: (87) 441-80-09
 
 
 

 
 
 

Siedziba Sądu Rejonowego w Giżycku

ul.Warszawska 28
11-500 Giżycko

Biuro Obsługi Interesantów:
tel. (87) 429-82-21
fax (87) 429-82-11
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

REGON: 000323499

NIP: 845-10-94-007

Godziny urzędowania Sądu Rejonowego w Giżycku:
poniedziałek:
7:00 - 18:00
wtorek - piątek:
7:00 - 15:00

 

UWAGA!

Poszczególne Wydziały/Oddziały Sądu mają odpowiednio przypisane numery telefonów. Numery telefonów znajdują się w zakładce po lewej stronie: Struktura Organizacyjna

 

Siedziba Sądu Rejonowego w Giżycku mieści się w bardzo bliskiej odległości od dworca PKP i PKS.

 

Lokalizacja Siedziby Sądu Rejonowego w Giżycku


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie